Skate parkai

Skate parkai

Apsilankyte mūsų naujoje svetainėje http://www.cgs-projektai.lt/ norėdami rasti daugiau informacijus apie Mūsų siūlomas paslaugas bei atliktus darbus!

Medinių ir betoninių riedučių, riedlenčių ir bmx rampų "skate parkų" projektavimas bei statyba. Kartu su Latvijos bendrove Mind Work Ramps kiekvieną parką kuriame individualų. Prieš pradedami projektuoti, surenkame visą įmanomą informaciją apie miestą, betarpiškai bendraujame su vietiniais važinėtojais. Taip pateikiame parko projektą atsižvelgdami į visus užsakovo poreikius. Konsultuojame ir padedame visais su tuo susijusiais klausimais.

Skate parkų projektavimu ir įrengimu užsiimame jau daugiau nei 10 metų. Kiekvienais metais tobuliname konstrukcijas ir technologijas siekdami pasiekti maksimalios kokybės už kuo mažesnę kainą. Konstrukcijos pritaikytos aktyviam naudojimui. Atitinka saugos reikalavimus ir bandymo metodus (BS - EN 14974:2006 Facilities for users of roller sports equipment - Safety requirements and test methods).

Riedučių riedlenčių paspirtukų ir bmx dviračių skate parkas Kauno Sąntakos parke. Video www.jonikasmedia.com

Medinės konstrukcijos skate parkai

Medinės konstrukcijos riedučių riedlenčių paspirtukų ir BMX dviraičų parkai pagaminti iš Latvijoj gaminamos medienos - vandeniui atspari beržo fanera ir specialios skate parkoms pritaikytos medžiagos -  RAMPSHIELD.

Medinių skate parkų konstrukcija yra lengvai rekonstruojama. Turi galimybę keisti išdėstymą, pastatyti naujus papildomus elementus, arba patobulinti esamus įrenginius.

Ypač trumpas įrengimo laikas.

Geriausia kokybė už mažiausią kainą.

 Druskininkų jaunimo užimtumo centro skate parkas
Skate parkas Latvijoje
Vilniaus baltojo tilto skate parkas

Medinės konstrukcijos skate parkai

Riedučių, riedlenčių, paspirtukų ir BMX dviračių monolitinis skate parkas yra statomas ant betoninių polinių pamatų. Parko konstrukcija ir važiuojamoji dalis yra viena monolitinė konstrukcija.

Monolitinio tipo medinis skate parkas gali būti pastatomas ant bet kokio žemės paviršiaus, jam nereikia asfalto arba betonuoto pagrindo, kas ženkliai sumažina įrengimo kaštus.

Važinėjimas tokio tipo parkuose yra ypač malonus ir švelnus, nes nėra perėjimų tarp faneros ir asfalto.

Greitas įrengimo laikas

Akmenės monolitinis skate parkas

Betoniniai monolitiniai skate parkai

Betoniniai skate parkai yra labiausiai paplitę ir daugiausiai populiarumo sulaukę pasaulyje. Jie suteikia vartotojams aukščiausio lygio patirtį.

Ženkliai didesnis ilgaamžiškumas.

Visiškai apsaugotas nuo vandalizmo.

Betoniniai skate parkai labai gerai įsiderina į aplinką, pagerina miesto vaizdą, neretai naudojami su artistiškais architektūriniais elementais, kurie išskiria miesto unikalumą.

 Rygos betoninis monolitinis skate parkas
Rygos betoninis monolitinis skate parkas
Rygos betoninis monolitinis skate parkas

Uždari skate parkai po stogu

Sparčiai populiarėjant riedučių, riedlenčių, paspirtukų ir bmx dviračių sportui, taip pat netgi juos įtraukus į olimpines žaidynes - didėja ir uždarų parkų poreikis. Uždari parkai patalpose suteikia galimybę sportininkams treniruotis visus metus nepaisant oro sąlygų. Tai leidžia žymiai greičiau tobulėti, išlaikyti savo įgūdžius, bei turėti aktyvų laisvalaikį žiemos sezono metu. Kiekvienas išsivystęs pasaulio miestas turi bent vieną uždarą skate parką didžiausiuose savo miestuose.

Uždaras skate parkas Rygoje
 Rygos Monster Energy uždaras skate parkas
Latvijos uždaras skate parkas
Spot of Tallin uždaras skate parkas

Teritorijos vystymas ir miesto erdvių planavimas

Mūsų kompanija bendradarbiauja su architektais ir kitais tam reikalingais specialistais planuojant skate parkų ir kitų aktyvių veiklų erdves miestuose. Projektuojant riedučių, riedlenčių, paspirtukų ir bmx dviračių parkus analizuojame esamą miesto situaciją, atsižvelgiam į esamus skate parkus. Kiekvienas parkas privalo būti unikalus ir išsiskiriantis iš kitų savo išskirtinėms formoms ir elementais. Mūsų aistra yra nestandartiniams projektams. Atkreipiame dėmesį į miesto aplinkos reikalavimus ir vietinių sportininkų poreikius. Griežti terminai ir sudėtingi sprendimai yra mūsų kasdienybė.

Skate parkų projektavimas
 Skate parkų projektavimas
Parkų projektavimas
Skate parkų planavimas